Dymond 120

Produktová řada Dymond je vyvrcholením let vývoje rentgenových zařízení, jehož výsledkem jsou modulární, všestranné stroje určené pro kontrolu celé škály produktů. Přizpůsobitelný manipulační systém je možné nastavit pro téměř jakýkoliv balený i nebalený produkt, zatímco inovativní vzduchové chlazení zajišťuje provoz v širokém rozsahu teplot bez vnějšího vodního chlazení.

Díky konfigurovatelným délkám dopravníků a kompaktnímu designu se stroje Dymond bez problémů integrují do stávajících výrobních linek a nabízejí snadnou údržbu s přístupnými komponenty. Software Dylog poskytuje vysoce efektivní kontrolu, identifikuje kontaminanty a ověřuje kvalitu produktu. Řada Dymond nastavuje standard pro přesnost a efektivitu kontroly kvality v potravinářství.


Pronájem RTG zařízení

Jako jediní na trhu nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy RTG zařízení.


Krátkodobý pronájem pomůže řešit okamžité a urgentní problémy. Protože nabízíme nejen prodej, ale řešení pro různé situace.

Specifikace

Pro tyto účely máme obvykle k dispozici model Mekitec Midmeki

Midmeki

Pronájem se hodí, když...

… dojde k nečekanému problému ve výrobě

Například závada na výrobní lince, kdy mohlo dojít ke kontaminaci určité šarže produktu. Normálně by se celá šarže musela zlikvidovat, ale s RTG umožníme kontrolu celé šarže a zákazník nemusí produkci likvidovat.

… jste malá firma a nemáte prostředky na vlastní RTG

Můžeme vám RTG pronajmou třeba pro účely auditu. Po dobu auditu můžete využívat naše RTG za cenu několika denního pronájmu (a nemusíte si RTG hned kupovat).

Nevíte, jestli je pro vás rentgen to pravé?

Věří nám firmy z celého světa

Naše inovativní řešení spolehlivě slouží renomovaným výrobcům potravin.

Vytvoříme vám řešení na míru

Prodáváme špičkové technologie. A víc než to. Nabízíme řešení, podle vašich individuálních potřeb.